Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Szkolenia

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
89 538 11 31  szkolenia@word.olsztyn.pl

Oferta Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń prowadzonych przez WORD Olsztyn. Prowadzimy szkolenia dla kierowców zawodowych, osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. W zakresie świadczonych przez nas usług znajdują się również kursy na instruktora nauki jazdy, egzaminatora i diagnostę. Ponadto organizujemy szkolenia w zakresie kierowania ruchem drogowym, szkolenia z pierwszej pomocy oraz inne kursy. Wyszkoliliśmy już kilkadziesiąt tysięcy osób, a nasza kadra zadba o to, aby jak najlepiej przekazać Państwu swoją wiedzę.

Dysponujemy czterema klimatyzowanymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny salami konferencyjnymi o powierzchni od 40 do 140m2. Oferujemy Państwu możliwość jednorazowego lub cyklicznego wynajmu należących do nas sal konferencyjnych w atrakcyjnych cenach.

Kasowanie punktów karnych

Każdy kierowca posiadający prawo jazdy przez przynajmniej rok, może skorzystać z oferty anulowania 6 punktów karnych – tyczy się to osób, które na swoim koncie posiadają mniej niż 24 punkty karne. Kurs trwa sześć godzin, w trakcie których doświadczony policjant oraz psycholog wyczerpująco omawiają najczęstsze błędy popełniane przez kierowców. Do zobrazowania skutków brawurowej jazdy wykorzystywane są nieocenzurowane zdjęcia z prawdziwych wypadków drogowych, mające uświadomić kierowcom, jak ważne jest przestrzeganie przepisów. Poruszane są również psychologiczne aspekty zachowania kierowców. W szkoleniu można uczestniczyć raz na 6 miesięcy.

Szkolenia

Aktualności