WORD

Szkolenie osób naruszających przepisy ruchu drogowego – Szkolenie odbędzie w formie zdalnej (on-line). Termin: 29.09.2021 r. – godz. 15.00.

Opublikowany dnia

Zapraszamy na szkolenie umożliwiające redukcję 6 punktów karnych. Szkolenie skierowane jest dla osób, którym zdarzyło się złamać przepisy ruchu drogowego, co poskutkowało przyznaniem punktów karnych. Na własny koszt kierowca może anulować 6 punktów karnych poprzez uczestnictwo w kursie, jednak nie częściej niż raz na 6 miesięcy. Pierwsza część szkolenia prowadzona jest przez doświadczonego psychologa, który porusza […]

WORD

Rodzinny Rajd Rowerowy w Nidzicy pod hasłem: “Kardynał Wyszyński – Ojciec wolnych ludzi” . Termin: 12.09.2021 r. – godz. 12.00.

Opublikowany dnia

Zapraszamy na VI Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Nidzicy. Hasło towarzyszące tegorocznemu rajdowi to “Kardynał Wyszyński – Ojciec wolnych ludzi”.Więcej szczegółów odnośnie uczestnictwa oraz trasy można znaleźć na zamieszczonym plakacie. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno w rajdzie jak i w wydarzeniach towarzyszących.

WORD

Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym – trwają zapisy

Opublikowany dnia

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 06 lipca 2010 r. w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. z 2010 r. Nr 123, poz. 840) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie organizuje szkolenia dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia w zakresie wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym.