Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym: 16.12.2023 r. godz. 9.00

Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 06 lipca 2010 r. w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. z 2010 r. Nr 123, poz. 840) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie organizuje szkolenia dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia w zakresie wykonywania niektórych czynności …

Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym: 16.12.2023 r. godz. 9.00 Read More »

Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym: trwają zapisy

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 06 lipca 2010 r. w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. z 2010 r. Nr 123, poz. 840) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie organizuje szkolenia dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia w zakresie wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym.

Wszystko o drogomierzach! – Trwają zapisy na szkolenie

Aktualizacja wiedzy o zmianach prawnych przeznaczona dla diagnostów pracujących na Stacjach Kontroli Pojazdów . Szkolenie traktuje o nowościach oraz zmianach, jakie nastąpiły w przestrzeni prawnej dotyczącej pracy diagnostów zatrudnionych na Stacjach Kontroli Pojazdów.

Scroll to Top
Skip to content